RAKYTNÍČEK multivitamínové želatínky s rakytníkom príchuť rakytník, 50ks

Cena: 6,64 € 7,29 € Akcia platí: od 01. 03. 2019 do 30. 04. 2019

Tento produkt zakúpite v sieti našich lekární

Nájsť lekáreň

Multivitamínové želatínky s rakytníkom obsahujú účinnú látku rakytník a zmes ovocných koncentrátov a vitamíny. Bez konzervačných látok, umelých sladidiel a pridaného farbiva.

V akcii aj iné druhy želatíniek RAKYTNÍČEK
- rakytník, morský svet, džungľa, hruška, višňa.
 
Obsahujú 20 % ovocnej šťavy, ako aj vysoký obsah až 9 vitamínov

  • Biotín prispieva k normálnej funkcii nervovej sústavy a psychickej aktivity, prispieva k udržaniu zdravých vlasov, slizníc a pokožky.
  • Vitamín B12 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a funkciu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy.

Odporúčané dávkovanie: 1 želatínka 2x denne sa rozžuje a prehĺtne (8 g).

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávať v suchu a na tmavom mieste do 25 °C. Chrániť pred slnečným žiarením. Prípadná zmena farby neovplyvňuje kvalitu prípravku. Vhodné pre celiatikov, tehotné a dojčiace ženy.

Rakytník rešetliakový je vhodný na podporu obranyschopnosti organizmu, pomáha znižovať únavu, podporuje činnosť srdca a tráviaceho traktu, pomáha udržiavať zdravú pokožku.